15 лютого в Бердянському машинобудівному коледжі ЗНТУ пройшов міський захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших країн та з нагоди 30-річчя закінчення виводу військ з Афганістану, який був організований та проведений спільно з міською організацією ветеранів Афганістану та інших локальних війн «Шураві». Під час концерту звучали афганські й військово-патріотичні пісні та вірші, які виконували студенти БМК ЗНТУ та учасники бойових дій в Афганістані: полковник запасу, кавалер ордена «Червоної Зірки» Сергій Давидьянц та  Олег Дрянєв.
       Цього року до нашого концерту долучилися й представники духовенства: Благочинний Бердянського церковного округу протоієрей Віталій Гогунський, який також є учасником бойових дій на території інших держав, та Благочинний Приморського церковного округу протоієрей Володимир Савийський.  Отець Віталій поблагословив  присутніх та привітав зі святом, а згодом разом з отцем Володимиром заспівали  пісні, що наповнювали серця присутніх глибокою духовність, любов’ю до ближнього та всепрощенням.
       Особливого пафосу та нотку трагізму додали пісні та вірші, які звучали у виконанні вихованців Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради. А пісні «Уходим», «Молодь-вперед!» у виконанні   вокально-інструментального ансамблю та солістки Маріанни Дрянєвої не залишили в залі жодної людини байдужою.
       На  святі були присутні воїни-афганці, батьки загиблих, городяни, представники  навчальних закладів міста.

Посилання
Яндекс.Метрика