Щороку 14 грудня, відповідно до Указу Президента України від 10.11.2006 року «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» весь український народ відзначає мужність, самовідданість і високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
       Керівництво міської влади, представники депутатського корпусу, громадські активісти міської  громадської організації «Союз-Чорнобиль» поклали квіти до пам’ятного знака «Чорнобиль» та прийшли на урочисту зустріч з молоддю – студентами Бердянського машинобудівного коледжу ЗНТУ, яка відбулася в актовій залі ЦДЮТ.
       Студенти першокурсники, затамувавши подих,  слухали розповідь очевидців тих трагічних і фатальних подій не лише для нашої країни, але й для усього світу. На заході вшанували найбільш активних учасників почесними нагородами, а також прозвучали пісні про Чорнобильську трагедію, які виконували учасники колективу «Шанс».
       Тож будьмо гідними громадянського подвигу, патріотизму й мужності людей, які захистили нас власним життям і здоров’ям під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Посилання
Яндекс.Метрика