Міський молодіжний фестиваль  воєнно-патріотичної пісні «Пісні, народжені війною», який проходив за ініціативи нашого коледжу, зібрав в актовій залі, вокалістів коледжів і ліцеїв міста, творчі колективи, учнів загальноосвітніх шкіл. Учасники фестивалю виконували пісні, які народились у горнилі афганської війни, пісні, які присвячені  сучасним мужнім захисникам України, що перебувають  на Сході нашої країни. На фестивалі були присутні ветерани, учасники бойових дій в Афганістані, які  підготували цінні подарунки для переможців фестивалю.
       Пісенний фестиваль проводився  спільно з міським відділом сім`ї, молоді, спорту, за підтримки громадської організації «Сяйво надій». Усі учасники фестивалю отримали дипломи, організатори висловили подяку всім навчальним закладам та творчим колективам, які взяли участь у фестивалі, та вручили подарунки.
       Сподіваємось, що міський фестиваль, який був започаткований минулого року в стінах нашого коледжу, збере ще більшу кількість учасників та стане традиційним.

P1080838 773325

Посилання
Яндекс.Метрика