З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, масового залучення студентів до активних занять фізичною культурою та спортом, формування навичок  здорового способу життя, забезпечення повноцінного розвитку молоді, зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я комісія фізичного виховання 13 вересня 2019 року провела спортивне свято «День здоров’я»  2019  року на базі КЮМ «Азовець».
       Керівник фізичного виховання Николайчук В.О. разом з суддівською колегією склали програму проведення спортивного свята. У спортивному святі брали участь студенти 1 курсу разом з кураторами. Заступник директора з виховної  роботи Кульбашенко О.М., голова студентського профспілкового комітету Романенко О.С. запросили до участі у спортивному святі  представників правління ПАТ «Бердянські жниварки». Студенти коледжу активно брали участь у виконанні нормативів. Суддівська колегія підвела підсумки проведення змагань. Усі студенти отримали солодощі та подарунки
       Велика подяка  представникам правління ПАТ «Бердянські жниварки» за допомогу в суддівстві та подарунки для учасників спортивного свята.

Д Е Н Ь З Д Оhj

Посилання
Яндекс.Метрика