01 липня відбулось Свято вручення дипломів у Бердянському машинобудівному фаховому коледжі Національного університету «Запорізька політехніка». Це свято радості! Всі випускники закінчили навчання й здобули освітній рівень молодшого спеціаліста.
       З напутнім словом звернулась до випускників директорка коледжу Кондрашова Світлана Георгіївна, звучали зворушливі привітання кураторів для своїх вихованців та щирі слова подяки з боку випускників. Привітали з закінченням коледжу й гості: проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету д.т.н., доцент Шило Галина Миколаївна та відповідальний секретар приймальної комісії Яримбаш Дмитро Сергійович. Традиційно випускників привітали наші колеги та партнери з ПрАТ «Бердянські жниварки» – начальник управління Власенко Віталій Вікторович та заступник начальника управління безперервних вдосконалень Анастасов Вадим Вікторович, які відзначили кращих випускників та вручили їм направлення на роботу.
       Випускники отримали грамоти й пам’ятні подарунки. А всі присутні насолоджувались піснями та останнім прощальним вальсом.
       Любі випускники, в добру путь, нехай вам щастить!
Посилання
Яндекс.Метрика