28 травня в Бердянському машинобудівному коледжі ЗНТУ відбулися тренування з евакуації. Головними завданнями тренування було вдосконалення  колективом та студентами теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, практична перевірка здатності студентів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, навчання керівного складу цивільного захисту коледжу з організації та проведення заходів цивільного захисту.
       З метою відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій до заходів було залучено представників Бердянських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД в Запорізькій області Ткачова О.Ф. та Єжеченка В.С. Усі заплановані заходи пройшли організовано у встановлений нормативами час з дотриманням правил безпеки.
       При підбитті підсумків тренування з евакуації В. о. директора коледжу Саприкін Є.В. зазначив, що мету проведення заходу було досягнуто. Практичні заняття пройшли чітко й скоординовано, працівники та студенти усвідомили потребу та важливість завдань цивільного захисту, адже кожен із нас має бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій, особливо – в такий неспокійний для країни час.
Посилання
Яндекс.Метрика