Бердянський машинобудівний коледж ЗНТУ щиро вітає всіх з Великоднем, та запрошує на традиційну щорічну виставку творчих робіт, яка має назву «Молодь вшановує традиції – віри, надії та любові».
       Вже 95 років ми готуємо майбутніх інженерів, механіків та надаємо технічну освіту. Наші викладачі завжди розуміли, що освіта складається не тільки з фахових знань. Молода людина повинна бути духовно розвиненою та розумітися на певних загальнолюдських цінностях, таких як повага до батьків, вшанування національних традицій свого народу, почуття патріотизму, знання історії  держави. Саме розвиненню цих якостей в студентах і присвячена наша виставка.
       А з чого ж все починалось? Декілька років тому вся виставка вміщувалася на двох столах нашої читальної зали і складалася з виробів ентузіаста  і по сумісництву викладача   спеціальних дисциплін Галайди Юрія Євгеновича. Саме він став ініціатором виставки, яка перетворилася на добру традицію.
       Сьогодні ж кількість експонатів ледь вміщує наша актова зала. І це є заслугою небайдужих викладачів та співробітників, які поповнили нашу виставку своїми талановитими роботами. Серед них треба відзначити Орлову І.В., Чикирякіну О.Б., Дуленко Н.І., Гаркавенко І.В., Шиян Т.П., Заяріну О.М. та багатьох інших.
       Окремі слова подяки для креативної, талановитої, ініціативної молоді, що в останні роки поповнила наш педагогічний колектив. Виставка не відбулась, як би не мої колеги – Кухар Тамара Володимирівна, Мітрофанова Олена Анатоліївна, Романенко Ольга Сергіївна, Парасоченко Ірина Іванівна, Мєлюхіна Наталія Євгенівна, Літвінцев М.Ю. Саме вони стали авторами багатьох талановитих робіт та зуміли надихнути студентів на участь в цій виставці.
       Окрема подяка студентам  Волошиній В., Лапо М., Павленко Р., Воробей А., Жила М., Малому Р., Петрончику В., Пушкашу Е. та іншим хлопцям та дівчатам, які з ентузіазмом підтримали ініціативу викладачів і прийняли найактивнішу участь у створенні виставки.
       Родзинкою  цьогорічної виставки є створення нової традиції. З ініціативи студентського самоврядування оголошено конкурс на краще Пасхальне дерево від академічної групи. Визначати переможця  будуть наші шановні гості, а нагороджувати —  адміністрація коледжу.
       Молодь БМК ЗНТУ активно залучається до міських та обласних благодійних акцій патріотичного спрямування. Сьогоднішній захід не виключення. Ми приєднуємося до обласної акції «Великодній кошик» і окреме місце на виставці займають подарунки від студентів та співробітників коледжу, які будуть передані за призначенням.
       Наприкінці хочу побажати всім  віри, надії, любові в серцях  і миру та блакитного неба нашій  рідній Україні.

Куратор виставки Кожушко О.Я.

Посилання
Яндекс.Метрика