20 лютого 2020 року  спеціалістом відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради спільно з головним державним інспектором Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено зустріч зі студентською молоддю Бердянського машинобудівного коледжу Національного університету “Запорізька політехніка”.
        Основна тема інформаційної зустрічі — актуальність легалізації трудових відносин між працівниками та роботодавцем, наявність негативних наслідків отримання зарплати «в конвертах» та особливості працевлаштування неповнолітніх.
       Акцентовано увагу студентів на необхідність їх обізнаності у ключових моментах з трудового законодавства при майбутньому працевлаштуванні, висвітлено перелік мінімальних гарантій з оплати праці.
       Слухачам наголошено на можливість звернення при порушенні їх трудових прав до управління праці та соціального захисту населення, як органу, що здійснює державний контроль за дотриманням роботодавцями законодавства про працю.
       Під час заходу студентам було роздано 60 листівок на тему «Поважай свою працю та відстоюй свої права».
Посилання
Яндекс.Метрика